• Rafał

Suknia-rybka. Popularny wybór.

Suknie rybki łączą w sobie kilka ważnych cech, które nie pozostają bez znaczenia zarówno dla samej użytkowniczki, jak i ogólnego wrażenia i efektu, jaki można przy pomocy takiej stylizacji uzyskać. Jeśli masz regularną figurę (typu klepsydra) to ten krój będzie w stanie ten walor odpowiednio podkreślić, czyniąc całość stylizacji bardzo zmysłową i kobiecą. Suknie ryby pojawiają się często w propozycjach sukni wieczorowych, zatem na wszelkich przyjęciach i oficjalnych okazjach spełnią swoją rolę na najwyższym poziomie. Odmiana ślubna może posiadać kilka wygodnych modyfikacji, które sprawiają, że z tego projektu mogą skorzystać również dziewczęta o bardziej zaokrąglonych kształtach lub podchodzące do niego z rezerwą i lekką obawą.

Ryby mogą występować w wielu różnych stylach (bardziej surowych, jak boho lub ekskluzywnych, wzbogaconych o odrobinę błysku). Biorąc pod uwagę najbardziej aktualne i modne trendy warto zarekomendować oczywiście propozycje z wykończeniem roślinnym - takie koronki są aktualne, bardzo cenione i przy tym uniwersalne, sprawdzą się w wielu różnych krojach. Góra sukni w przypadku ryby może charakteryzować się głębokim dekoltem z opuszczonymi ramiączkami i mocno odkrytymi plecami, ramiączkami klasycznymi lub pełnymi rękawami. Warianty krojenia dekoltu oraz pleców mogą pozostawać we wszystkich tych wersjach bardzo różne.

Suknia jest niewątpliwe bardzo dopasowana, zmysłowa, niemniej można wprowadzić kilka modyfikacji spódnicy, które przesuną rybkę w kierunku np. księżniczki, dzięki zastosowaniu kloszowanego dołu spódnicy. Warto rozważyć również wybór dopinanego trenu. Suknia może posiadać również rozcięcie. Dopinana spódnica to bardzo popularne rozwiązanie, pozwalające prezentować się bardzo dostojnie w kościele, a delikatnie i kobieco już na sali weselnej, gdzie rozłożysta spódnica może przeszkadzać.

Posiadamy w salonie wiele różnych odmian rybek, zatem zapraszamy do pierwszej przymiarki.

39 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Piękna stylizacja? Nie zapomnij o dodatkach:)

Mieniąca się w słońcu, zwiewna spódnica, piękna koronka gorsetu, nadający dostojeństwa welon. Przepisów na udaną, zjawiskową suknię ślubną jest wiele, kilka wymarzonych projektów każda z Was wymieni z