• Rafał

Niepokorna panna młoda - trampki.

Niepokorne, zadziorne, niestandardowe - takie rozwiazania w modzie ślubnej staja się coraz popularniejsze i część panien młodych odchodzi już zdecydowanie od wszystkiego, co klasyczne i uładzone. Zasada ta dotyczy także ślubnego obuwia. Dziś o trampkach i ich kluczowej roli w kształtowaniu modowych standardów – również tych ślubnych.

Trampki już dosyć dawno wpisały się na listę ciekawych rozwiazań stylizacynych, stajac się stałym dodatkiem ubioru np. casualowego a nawet eleganckiego (to drugie zestawienie budzi i chyba będzie budziło kontrowersje już do końca).

Jak rzecz ma się w przypadku sukien i panien młodych. Niewatpliwie wielu stylistów weselnych uważa, że trampki (zwłaszcza te wzbogacone o odrobinę błysku – posrebrzane, pozłacane, inkrustowane licznymi dodatkami, z kokardkami, ciekawymi sznurówkami itp.) mogą stanowić dobry dodatek do ślubnej stylizacji, nadajac jej jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego charakteru. Czy istotnie? Jeśli Wasze wybory naznaczone będą pewna konsekwencja, spójne (jeśli postawicie np. na kurtkę zamiast etoli lub szala), trampki również znajda w tym zestawieniu swoje dobre miejsce.

W oryginalnych wzorach znajdziecie praktycznie wszystkie wersje tych popularnych butów sportowych – klasyczne trampki, sneakersy, Conversy. Do niepokornej wersji ślubnej stylizacji pasowały będą wszystkie one. Pytanie, na ile szalony pomysł zrodzi się w Waszej głowie:) Wg nas najlepszym rozwiazaniem będzie założenie trampek do jakiejś zwiewnej, tiulowej księżniczki, która zaprojektowana zostanie być może jako sukienka lekko rockowa (strzępiony dół, nieregularny gorset). Całość będzie wówczas spójna, dziewczęca, lekka, a jednocześnie zadziorna. Im "cięższe" wizualnie sukienki, tym bardziej wybór trampek staje się mało zasadny. Kluczowa jest tutaj długość (spódnica nie może być zbyt długa, by te ciekawe buty mogły zostać odpowiednio wyeksponowane).

Jeśli czujecie w sobie szalona radość, wiosnę i jesteście spragnione pełni życia - taka stylizacja jest właśnie dla Was:) Dajcie się ponieść:)


PS projekty od mumkashoes.pl:) Co prawda nie sa to propozycje wzbogacone o "błysk", ale nie sposób odmówić im dużego potencjału:)

29 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Piękna stylizacja? Nie zapomnij o dodatkach:)

Mieniąca się w słońcu, zwiewna spódnica, piękna koronka gorsetu, nadający dostojeństwa welon. Przepisów na udaną, zjawiskową suknię ślubną jest wiele, kilka wymarzonych projektów każda z Was wymieni z