• rafofse90

Kiedy mierzysz się z wyborem projektu sukni ślubnej...

Aktualizacja: mar 16

Jako świeżo upieczona narzeczona zmierzysz się w dłuższej lub krótszej perspektywie z potrzeba zaprojektowania swojej wymarzonej sukni ślubnej. No właśnie – czy jest istotnie „wymarzona”, czy myślisz o niej w sposób skonkretyzowany, czy znasz swoje oczekiwania? Niektóre młode narzeczone przychodzą do salonu z gotowymi oczekiwaniami, znając doskonale własne preferencje. Zapoznały się już często z kilkoma, kilkunastoma różnymi propozycjami i przedstawiają projektantowi kierunek, w którym wizja powinna się rozwinąć. Wiedz o tym, że suknia to nie tylko podsumowanie i wyrażenie Twojej urody zewnętrznej, ale także tej wewnętrznej, urody ducha. Projekt nie uda się, jeśli zewnętrzna forma, z jaką się mierzymy, nie będzie korespondowała z naszymi uczuciami, temperamentem, sposobem postrzegania świata i drugiego człowieka. Warto zajrzeć wgłąb siebie, skomunikować się z własnym wnętrzem, by forma sukni była w istocie dopełnieniem i pięknym zamknięciem tajemnicy ukrytej we wnętrzu. Jeśli tak się nie stanie, zostanie założona jako oficjalny „garnitur”, obciążający mundur, skorupa. Czy jesteś gotowa na taki proces? Proces poszukiwania siebie? Moda od zawsze była wyrażeniem także ludzkich idei, dążeń, pragnień. Taka powinna być również moda ślubna – niepoprawna, dynamiczna, odpowiadająca na ludzkie „ja”.

Kiedy już odwiedzisz konkretne miejsce, salon projektowania sukien, spróbuj porozmawiać

z projektantem także o tych aspektach swojej osoby. O obawach, skrywanych lękach. Wyrażone wprost mogą pomóc w doborze odpowiedniej propozycji, być może zostanie Ci przedstawiona taka, która trafi wprost w Twoje serce. Pamiętaj, że kobiecość przybiera różne kształty. Nie obawiaj się zaprezentować światu tego własnego, także w dniu ślubu. Powodzenia!


6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Piękna stylizacja? Nie zapomnij o dodatkach:)

Mieniąca się w słońcu, zwiewna spódnica, piękna koronka gorsetu, nadający dostojeństwa welon. Przepisów na udaną, zjawiskową suknię ślubną jest wiele, kilka wymarzonych projektów każda z Was wymieni z