• Rafał

Czy motywy roślinne będą w ciąż atrakcyjne w 2021 roku?

Aktualizacja: mar 16


Obawa, że nadchodzący rok wciąż nie będzie „normalny” jest całkiem uzasadniona. Sądzę jednak, że warto, mimo wszystko, zastanowić się nad kilkoma możliwymi wariantami, jeśli idzie o sposób projektowania sukien w nowym sezonie. Czy motywy roślinne utrzymają się czy też ustąpią miejsca innym rozwiązaniom? Mocno wcięte plecy, bogata ornamentyka „góry” (uzupełniona o geometryczne rozwiązania kroju) i lekki, tiulowy, zwiewny dół to jedne z wyznaczników tego stylu. Warto zauważyć, że styl boho nie nudzi się już od kilku sezonów i wianki, sielskość, wiejskość wciąż zyskuje wysokie notowania na liście zainteresowań – zarówno projektantów, jak i przyszłych panien młodych. Naturalność kreacji wydaje się wydobywać kobiecość w sposób szczególny, podsycając pokłady zmysłowości. Lekka Nimfa? Leśna królowa? Spróbuj pomyśleć o sobie w ten sposób, korzystając z zaproponowanych stylizacji. Roślinność to jednocześnie minimalizm, a ten zawsze jest na czasie. Motyw roślinny podkreśla, a jednocześnie nie przytłacza (nie przekreśla) naturalnych aspektów urody użytkowniczki.

Jeśli idzie o dodatki, zwróć proszę uwagę na możliwość uzupełnienia fryzury detalami, idąc oczywiście w stronę tajemnicy wyrażonej motywem roślinnym.

Sądzę, że warto brać styl boho pod uwagę – pasuje do różnych typów urody i pozwala uwolnić duże pokłady indywidualizmu.

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Piękna stylizacja? Nie zapomnij o dodatkach:)

Mieniąca się w słońcu, zwiewna spódnica, piękna koronka gorsetu, nadający dostojeństwa welon. Przepisów na udaną, zjawiskową suknię ślubną jest wiele, kilka wymarzonych projektów każda z Was wymieni z